Studēt ārzemēs bez kredīta palīdzības

Kristina  ir students, Misūri universitātē Kanzassitijā, un mūsu blogeris. Viņa būs mācībām ārzemēs ar ISA, San Jose, CostaRica.

Tātad jūs esat nolēmis studēt ārzemēs. Jums ir vajājis katrs birka un ceļojumu blogu, un jūs izlemjat, ka pienācis laiks, lai jūs uzņemties šīs ticības lēciens un beidzot to izdarīt. Jūs varat iztēloties sevi par baltu smilšu pludmales, malkojot ledus aukstu dzērienu, lūkojoties saulrietā. Doma mācīties jaunu valodu, iegūt jaunus draugus un ceļot jūs uzbudina, tad realitāte grimst, un tu saproti, ka esi iztērējies. Tici man, esmu tur bijis.

Ja tu kaut ko gribi, tev nav kāds var nejauši zvanu un saku: Hei, esesmu, kas vēlas piepildīt mūža sapni mācīties ārzemēs. Lūdzu ir 10,000 EUR par savu kontu nosūtīta rīt. Un, ja jūs to darīsiet, tad varatuzskatīt, ka jums paveicies. Daudzi no mums raudzīties uz problēmu un uzreiz palaida garām šo sapni bez domāšanas, jo tas šķiet neiespējami. Mēs koledžā, ramen nūdeles un dolārs izvēlnēm ir kļuvusi par mūsu labākais draugs, un, kad mums jau būs beidzis pietiekami ņemti ilgtermiņa kredīti, lai par savu sapņu māju. Novembra beigāsstudēt ārzemēs, es jutos mazliet vīlusies, jo biroju, es nospriedu, ka nebija nekādu iespēju, ka es varētu to atļauties. Es jau biju peldēt akredītiem, un doma par vairāk lika man sajust nelabumu ari vēderāMani padomdevēji man iedeva tonnu brošūras un stipendiju ieteikumus, ka viņi domāja, ka es varētu saņemt, un tas ir mērķiskuru es gribēju braukt uz Kostariku, lai aizdevumu pilnīgi vienu semestri bez maksas.

Man sāka likt iekšā papildu stundas pie sava otrā darba, sāka kampaņu, un es pieteicos uz stipendiju, divas citas stipendijas kredīts man piešķīra 2300 EUR, ko saglabājāt, un es pacēlu apmēram 2500 EUR no maniem kontiem, un man tika piešķirtas gan šīs stipendijas es pieteicos saņemt līdz 4000 EUR! Pirms to apjēdzu, biju visu nepieciešamo naudas summu, lai samaksātu par visiem saviem izdevumiem! Ja jūs esat smagā finansiālā situācijā, mans ierosinājums ir sākt darīt jūsu pētījumu pirms gada jūs plānojat atvaļinājumu, meklējiet programmas, kas konkrēti apmierinās TUIzveidojiet sarakstu ar dzīvokļu opcijas vēlaties, cik ilgi jūs domājat palikt un mēģināt iet netradicionālo ceļu un studēt ārvalstīs, arī ārpus Eiropas. Kad sašaurinātu iespējas, izvēlēties trīs svarīgākās un salīdziniet, kura programma piedāvā labākais darījums, iekļaujoties budžetā. Par otru darbu pēc ziemas pārtraukuma, ierobežot savustēriņus, un sāktu  kampaņu kopā ar stipendijām piesakās tikpat daudz, cik varat. Būs pietiekami daudz laika atvēlēšana sev ir labākais veids, lai neatpaliktu no spēles un dos arī savu ģimeni un draugus, lai palīdzētu piesaistīt naudu. Nepieļaujiet finansiālu apsvērumu dēļ, ir vienīgais iemesls, kāpēc jums nepatīk mācīties ārzemēs!