Populāras Darba Vietas Jaunzēlandē

Attēlu rezultāti vaicājumam “new zealand”

Darba medības ir stress visiem un visur. Tas pieteikšanās process, intervijas, un atpakaļ zvana gaidīšana, var būt vēl trakāka, kad esat tikko pārcēlies uz ārzemēm, un sākat visu no jauna. Es devos uz Jaunzēlandi, lai meklētu darbu visa gada garumā, uz noteiktu laiku. Drīz pēc ierašanās, es pārdomāju un nolēmu sadalīt savu gadu pa trim pilsētām, lai padarītu vairāk šajā laikā. Ja jūs dodaties uz Jaunzēlandi, šeit ir daži darbi, kas jāpatur prātā, lai mazinātu darba meklēšanas stresu ārzemēs.

Piedzīvojumu tūrisms Jaunzēlandē

Varētu teikt, ka adrenalīns darbojas asinīs Jaunzēlandes. Nav galu piedzīvojumiem jums var būt visā valstī-lēkšana ar izpletni virs Taupo; Bungy-jumping in Queenstown; peldēšana ar delfīniem Kaikoura; mācīties sērfot Raglan. Diemžēl, dzīvo uz malas mēdz nākt par cenu, tāpēc, strādājot par vienu no daudzajiem piedzīvojumu tūrisma uzņēmumiem, varētu būt lielisks veids, kā piedalīties, vienlaikus ietaupot naudu. Pat ja jums nav īpaša pieredze šajā nozarē, daudzi uzņēmumi izskatās aizpildītu pamata amatus, piemēram, priekšā biroja, pārdošanas un atrunām, un mājturībā.
Galvenās tīmekļa vietnes: Diemžēl, nav galvenais vietni, lai meklētu vakances ar piedzīvojumu tūrisma uzņēmumiem. Laba vieta lai sāktu ir Meklējiet, kivi versija Monster pirms apskatot atsevišķiem uzņēmumiem, piemēram, AJ Hackett Bungy, Franz Josef Glacier Gidi un White Island Volcano Tours.

Slēpošanas kūrorti Jaunzēlandē

Nav jautājums par to, kur pavadīt ziemu Jaunzēlandē: sniegā. Apdullināšanas Dienvidu Alpi, kas aptver rietumu pusē Dienvidu salas pretinieku viņu Ziemeļu puslodē vārdabrālis un ir populārs galamērķis ar Kivi un tūristiem. Divas mazas bet rosīgs pilsētu sauc Kvīnstauna un Wanaka, gan iestatīts uz malas senatnīgs pirkstu ezeru ar sniegotajiem Alpiem pie sava sliekšņa, ir mājvieta vairākām pasaules klases slēpošanas kūrortiem: Cardrona, Remarkables, Mount Hutt, un Treble Cone. Visi šie nodarbina lielu skaitu ceļotāju sezonai un pozīcijas var būt no īres līdz pacēlājam operatoram instruktors. Vienīgais, kas vēl jādara, ir greifers jūsu rīku!
Galvenās tīmekļa vietnes: Slēpošanas NZ (Izmantojiet to piemērot visiem kūrortiem, kas atrodas Kvīnstaunas un Wanaka) un Mount Ruapehu (alternatīvu, mazāk pazīstama kūrorts North Island.

Vīna dārzi un augļu vākšana Jaunzēlandē

No godalgotās dārzu uz saimniecībām, kas audzē kivi, zemenes, ābolus, un avokado, dārzkopības pozīcijas kļūs jums ārā un bauda sezonas Jaunzēlandi. Kaut arī darbs ir smags un phyiscally prasīga, tas varētu būt arī lielisks veids, kā aizpildīt dažas nedēļas, bet pārejot no vienas pilsētas uz otru.
Dažas no vairāk populārs vietās ieskatīties vīna un augļu lasīšana darbs ir Nelsona / Marlborough reģionā augšpusē Dienvidu salas, kā arī austrumu pusē North Island, tostarp Bay of Plenty, Hoksbeja un Gisborne. Kamēr es biju cerot darīt mazliet augļu pacelt sevi, tas nestrādāja out dēļ laika jautājumiem. Tā kā darba raksturs ir tik atkarīga no laika apstākļiem, tas ir svarīgi, lai būtu elastīga un pacietīgi gaidot labo iespēju, lai atvērtu.

Viesmīlības Jaunzēlandē

Vai tā ir kafejnīca, bārs, restorāns vai krogs, darbavietu viesmīlības nozarē, vai “hospo”, kā tas ir zināms Down Under, var būt ideāls veids, lai sāktu savu laiku Jaunzēlandē. Valsts ir pazīstama ar savu kafijas kultūru, kā arī ievērojams piedāvājumu svaigas jūras veltes un gaļas (jēra, kāds?). mana gadā, es waitressed meksikāņu restorāns Kraistčērčā, itāļu restorāns Wellington, un bartended pie gardēžu picas bārs pagriezies nakts klubam Kvīnstauna. Katru reizi, darbs mani iepazīstināja ar daudziem citiem cilvēkiem par manu vecumu, gan kivi un citiem ceļotājiem, un bija lielisks veids, kā iegūt justies par katru jaunu pilsētu.
Turklāt, interesanta alternatīva strādā par viesmīlības temp aģentūras, piemēram, The Temp centra Wellington. Kad es strādāju par viņiem, man bija ievietoti vairākās lomas-apkalpo pie pusdienu pie Korejas vēstniecības; ēdināšana Gaisa spēku pensionēšanās vakariņas Aizsardzības departaments; pat rīko korporatīvo lodziņu Westpac Stadium par Starptautiskā Regbijs turnīru.