Dažādas Iespējas Strādāt Ārzemēs

Attēlu rezultāti vaicājumam “working overseas”

Darbs ārzemēs ir unikāla un brīnišķīga pieredze. Tas sniedz ieskatu valstī, kas nav dzimtene. Tas atklāj jums dažādas kultūras. Un ļauj iemācīties jaunu valodu, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, un iegūt jaunu skatījumu uz pasauli. Tā ir pieredze, kuru daudzi cilvēki nevar iegūt Bet kā ceļotājam, jums ir labāka iespēja gūt labumu no tā, nekā vairumam citu cilvēku.

Ceļošana Kopš naudu, pat ja jums ir budžets, ceļotājs ar somur. Un dažkārt mums nav naudas, lai ceļotu, kā mēs gribam. Dažreiz mēs vienkārši nav nekādas naudas. Un citas reizes, mēs iemīlēties ar vienu vietu un vienkārši negribu atstāt. Nav svarīgi, cik jūsu apstākļi ir, strādājot ārzemēs, var būt lielisks veids, kā atrisināt jūsu naudas problēmas un ļauj jums dzīvot ārzemēs.

Strādājot ārzemēs ne vienmēr ir tik vienkārši, kā tikai lidojot uz kaut kur un atrast darbu vēlētos, lai jūs atpakaļ savā mītnes valstī. Ir visi jautājumi, darba atļaujas, un valodu barjeras, lai padomātu par. Turklāt, ir arī citi loģistikas jautājumi, piemēram, kur jūs meklēt darbu, un kāda veida darbu jūs varat sagaidīt, lai atrastu? Par tiem kas ceļo ar somām un jauniem ceļotājiem, tur parasti ir divi ceļi, kas jāievēro: kļūt angļu valodas skolotāja, vai pievienoties darba brīvdienu shēmu. (Vai jūs varat kļūt par rakstnieku un saņemšu naudu ceļot!)

Kļūsti par angļu valodas skolotāju ārzemēs

Mācīt angļuvalodu  ir viens no populārākajiem iespējas, lai cilvēki, kuri vēlas strādāt ārzemēs. Darbs ir ļoti bagātīgs, atalgojums ir liels, darbs ir viegli, un priekšrocības ir labi, arī. Vienīgais negatīvie ir, ka šie darbi ir pieejami tikai dzimtā angļu valodā. Ja Jums ir interese par mācību angļu ārzemēs, izbraukšana manu sēriju par mācību angļu valodas sīkāk. Es esmu angļu valodas skolotāja divās dažādās valstīs, un ir patiešām patika pieredzi. Jūs varat arī atrast plašāku informāciju par mācību un ceļo šeit.

Darba brīvdienu shēmas Ļaut cilvēkiem, kas jaunāki par 30, lai strādātu ārzemēs. Šīs programmas parasti jāizmanto galvenokārt plaisa gadus ceļotājiem, studentiem, vai jaunajiem pieaugušajiem. Lielākā daļa no valstīm, kas piedāvā šīs programmas ir angļu valodā runājošs Sadraudzības valstis valstīs, piemēram, Kanādā, Anglijā, Jaunzēlandē un Austrālijā. Viss pieteikšanās process ir diezgan vienkāršs, bet otrs parasti izsniedz uz vienu gadu. Parasti, viss nāk ar nosacījumu, ka jūs nevarat strādāt vienā vietā ilgāk par sešiem mēnešiem. (šis noteikums ne vienmēr seko).

Citas iespējas strādāt

Lielākā daļa no darba brīvdienu darbu var atrast parasti ir pakalpojums vai zemu algu biroja darbu. Lielākā daļa cilvēku Kļūsti biroja asistenti, strādnieki, bārmeņi, vai Viesmīļi. Samaksa nekad nav liels, bet tas ir pietiekami, lai dzīvotu nost un parasti tas dos jums mazliet papildus naudas, lai saglabātu ceļošanai. Jūs nesaņemsiet bagāts pie šiem darbiem, bet viņi saglabās jums ceļojumā mazliet ilgāk.

Tiem, kuri vēlas strādāt ārzemēs, bet nav ieinteresēti nevienā no iepriekš minētajiem, atrast darbu, ir nedaudz grūtāk – bet ne neiespējami. Vecākiem ceļotājiem vai ceļotājiem ar prasmi vai maģistra grādu, jūs, iespējams, vēlaties labāk apmaksātu darbu, kas attiecas uz jūsu prasmju kopumu. Jūs varat atrast tos, bet tas aizņem daudz vairāk laika. Eiropas Savienībā, vīzu noteikumi pieprasa uzņēmumiem sniegt darba priekšroku cilvēkiem Eiropas Savienībā. Āzijā, lielākā daļa uzņēmumu vēlas ārzemnieks, lai varētu runāt vietējā valodā. Meklējot “labos” darbus prasa vairāk darba un daudz tīklu. Esiet gatavs gaidīt mēnešiem darbu dažos gadījumos. Lai gan, ja jūs gatavojaties angliski runājošā valstī vai ir tādā profesijā, piemēram, māsu, tas var būt mazliet vieglāk atrast darbu.