Auto finansēšana ārzemēs

Amerikāņi vairāk nekā jeb kad agrāk iegādājas līzingā jaunus transportlīdzekļus. Augstu popularitāti ņem arī jauni instrumenti auto līzinga sfērā studentiem, kur ir izveidoti jauni produkti, kur ar auto līzinga kalkulators aprēķina mēneša maksājumus.

Trešo daļu jaunu automobiļu un kravas automobiļu darījumi 2015. gada pēdējos trīs mēnešos nomā, bet ne vairāk 2011. gada 29. 9. mēnesīun vairāk nekā par 10 procentpunktiem vairāk nekā 2011. gada ceturtajā ceturksnī.

Vidējais jaunais auto līzings sasniedza rekordskaitli 29,551, bet ne vairāk par 4% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

Šie dati tiek sniegti vienu nedēļu pēc tam, kad Fitch vērtējums liecina, kakopš 2009. gada septembra to vērtspapīru nesamaksātie vērtspapīrikas nodrošināti ar augsta riska kredītu palīdzību, sasniedza visaugstāko līmeni. Tomēr automašīnu izgatavotāji ir ceļā uz iepriekšējo gadu. Ieraksts par pārdotajiem 17.5 miljoniem transportlīdzekļu.

cilvēku veikals transportlīdzekļiem lielā mērā balstās uz transportlīdzekļa cenu, un pašlaik vidējā dolāra vērtība jauniem transportlīdzekļu kredītiem strauji palielinās, sacīja www.onefinance.lv pārstāvji. lai paliktu saskaņā ar to budžeta mērķiem, mēs esam redzējuši, ka vairāk patērētāju izmanto līzinga un lietotu transportlīdzekļu alternatīvas.

Atkal palielinājās vidējais jauno automašīnu skaits. Tagad ir 67 mēneši,bet ne vairāk viens mēnesis no 2014. gada ceturtā ceturkšņa.Vidējais izmantotais automobiļa aizdevums bija 63 mēneši, bet ne vairāk 62 gadi pirms gada. Lielākā daļa lietoto automobiļu aizdevumu ir mazāk naudas.

Starp riskantiem paaugstināta riska un paaugstināta riska paaugstinātariska kredītņēmējiem vidējais jaunais automašīnas aizdevums ir 72 mēnešus, ar vidējo procentu likmi 10%, saskaņā ar Experian. Tas tiek salīdzināts ar vidējo rādītāju 4,63% apmērā par visiem jaunajiem automobiļiem.

2015. gada ceturtajā ceturksnī 29% jaunu automašīnu aizdevumu bija paredzēti pat ilgāk no 73. līdz 84. mēnesim (2010. gadā 9,6%).

Ilgāka termiņa aizdevumu problēma ir , ka aizņēmējs drīz vien irieguvis vairāk nekā transportlīdzeklis, kura vērtības samazināšanas vērtība ir ātrāka nekā maksājumi samazina aizdevuma atlikumu.

Atšķirībā no viegla kredīta, kas izraisīja mājokļu tirgus sabrukumu, kurādaudzas hipotēkas ar pielāgotām procentu likmēm vai tikai bija jāmaksātikai procentu maksājumiem, lielākā daļa automašīnu kredītu tiekpiešķirti ar fiksētu procentu likmi. Taču jo mazāks ir personaskredītvērtējums, jo lielāka procentu likme par aizdevumu. Tāpēc darbazaudējums vai negaidīts medicīniskais rēķins var viegli izraisīt nokavētumaksu par automašīnu vienu mēnesi vai divus.

Visu jauno un izmantoto transportlīdzekļu aizdevumu kopējaisnesamaksātais atlikums pagājušā gada beigās bija 987 miljardi EUR ,kas 2014. gadā pieauga par 11%.