Patēriņa kredīts lai dotos uz festivālu?

Vai jūs turpināt redzēt apbrīnojamus Instagram fotoattēlus no cilvēkiem, kas apmeklē mūzikas festivālus, piemēram, Firefly, Coachella vai Bonnaroo? Vai jūs izmisīgi vēlaties, lai jūs arī varētu šūpoties uz visu to dižo mūziku?

Ja apsverat iespēju iegādāties biļetes vai ceļojumu uz mūzikas festivālu jūsu kredītkartē, iespējams, esat uztraucies par augstajām procentu likmēm un prātojis, vai personiskā aizdevuma izmantošana ( https://www.inserviss.lv/atrie-krediti/ ) varētu būt labāka ideja.

Cik daudz darāmo mūzikas festivālu tiešām ir pašizmaksa?

Došanās uz mūzikas festivālu var būt dārga. 2018. gadā biļetes vien uz “Coachella” maksāja 429 ASV dolārus, ja pirktas no paša festivāla. Bet biļešu izmaksas, iegādājoties no tālākpārdevējiem, tika uzskaitītas par Ls 571.

Un tas ir tikai sākums no izmaksām, kas ir saistītas ar to, ka jums vēl būs jāmaksā par transportēšanu un iemaksāšanu. Tas var variēt atkarībā no tā, no kurienes jūs nākat un vai esat gatavs uz nometni vai labāk palikt pie greznas viesnīcas.

2017. gadā Mic samazināja Coachella apmeklēšanas izmaksas. Ja braucat un dzīvojat tuvu, Mic aprēķinājis, ka tas varētu izmaksāt jums tik mazus 30 dolārus, lai nokļūtu tur. Bet tas varētu izmaksāt vairāk nekā 1000 dolāru par lidojumu, ja jūs braucat no visas valsts. Automašīnu kempinga caurlaides “Coachella” ir 113 ASV dolāri, bet vidējā viesnīca maksā Ls 404 par nakti. Visbeidzot, jūs varētu iegādāties pārtiku un alkoholu, kamēr jūs tur esat, kas Mic budžetā ir pie vēl 100 ASV dolāriem.

Domāt par dažādu svētku apmeklēšanu? Biļetes uz Bonnaroo 2018. gadā sāksies Ls 324,50 plus maksas, biļetes uz Firefly sāksies Ls 269.

Vai varat izmantot personisko aizdevumu mūzikas festivālam?

Daudzi personiskie aizdevuma pieteikumi neprasa, ko jūs domājat darīt ar naudu. Tomēr, ja pieteikums tiek iesniegts, izmantojot personisko aizdevumu, lai piedalītos mūzikas festivālā, tas jauki iederas atvaļinājuma kategorijā. Galu galā mūzikas festivāls ir tikai episks atvaļinājums ar apbrīnojamu mūziku un pornofilmām.

Kāpēc personiskais aizdevums ir labāks

Ir ļoti daudz iemeslu, ka varētu būt labāka ideja saņemt personisko aizdevumu, lai apmeklētu Coachella, nekā uzlikt visas izmaksas jūsu kredītkartei. Visacīmredzamākais iemesls ir tas, ka jūs varētu pretendēt uz zemāku procentu likmi par personisko aizdevumu, nekā jūs pašlaik maksājat kredītkartē. Kāpēc maksāt vairāk, nekā jums ir?

Bet, ņemot vērā personisko aizdevumu, jums būs lielāka kontrole pār to, kā jūs atmaksājat šo naudu. Jūs pieņemat lēmumu par šā aizdevuma termiņu un varētu izvēlēties no 12 līdz 60 mēnešiem atkarībā no aizdevēja. Ja jūs varētu uztraukties, ka tas nozīmēs, ka jūs maksāsiet par to atvaļinājumu ilgāk, jums būtu jāzina, ka daudzi personiskie kredīti nemaksā priekšapmaksas maksu. Tas nozīmē, ka jums ir brīvība atmaksāt aizdevumu, kad vien vēlaties.

Vēl viens aizdevuma izmantošanas ieguvums ir elastīgums. Jūs saņemat skaidru naudu, kas var noderēt, ja vēlaties iegādāties mobilo kreklu no piegādātāja, kurš neņem kredītkartes. Negribi nest pārāk daudz naudas apkārt? Varat arī ielikt kredītkartes izdevumus un izmantot aizdevumu, lai to atmaksātu mēneša beigās.

Visbeidzot, ņemot vērā personisko aizdevumu, nevis izdevumus par mūzikas festivālu jūsu kredītkartē, iespējams, palielināsies jūsu kredītpunktu skaits. Tas tāpēc, ka dažādu veidu kredītu izmantošana parasti tiek uzskatīta par labu kredīta uzvedību.

Ja jūsu kredītkarte tiek izmantota galvenokārt izdevumiem, saņemiet personisko aizdevumu, kas varētu palīdzēt palielināt jūsu vērtējumu. Izmantojot aizdevumu, varat arī nodrošināt, ka jūsu kredīta izmantošanas koeficients vai jūsu izmantotā kredītkartes limita procentuālā daļa paliek ideālajā diapazonā no 20 līdz 30 procentiem.

Uztraucies Par Downsides maksāt par atvaļinājumu ar personīgo aizdevumu?

Neskatoties uz to, ka personiskā aizdevuma izmantošanai ir daudz lielu labumu, ir dažas negatīvas puses. Ja izmantojat personisko aizdevumu, jums tas būs jāpiesaka un jāgaida, kad tas tiks izkliedēts. Ja jūs drīzumā cerat uz biļešu iepriekšpārdošanu, jūs varētu domāt, ka nav pietiekami daudz laika.

Bet pieteikties personiskajam aizdevumam aizņem tikai pāris minūtes, un daudzi aizdevēji dod jums naudu dažu dienu laikā. Arī tad, ja ir jāieliek biļešu sākotnējās izmaksas savā kredītkartē, personīgo aizdevumu vēl var izmantot, lai to atmaksātu.

Vēl viens mīnuss ir tas, ka jūs varat nopelnīt mazāk atalgotu punktu, ja izmantojat personisko aizdevumu kredītkartei. Bet, ņemot vērā, cik daudz vairāk maksāsiet procentos, izmantojot kredītkarti, tas, visticamāk, nebūs vērts. Jūs varat arī vispirms uzlikt rēķinu uz kredītkarti un pēc tam to atmaksāt, lai saņemtu kūku un dejotu uz lentes kūku.

Tas arī ļaus izmantot jebkuru ceļojuma atcelšanas politiku, kas jūsu kredītkartei varētu būt jāaizsargā jūsu ceļojumā.

Cik daudz darāt personisko aizdevumu izmaksas?

Vai jūs domājat, ka esat gatavs pieteikties personiskajam aizdevumam, bet brīnīties, cik tie šobrīd maksā? Cik jūs faktiski maksāsiet, būs atkarīgs no jūsu personiskās finanšu un kredīta situācijas, bet likmes sāksies tik zemas kā 4,99 procenti no Pilsoņu bankas, 5,21 procents no SoFi un 5,99 procenti no Prospera.

Tas ir ievērojami mazāk, nekā jūs maksātu jūsu kredītkartē, jo vidējā kredītkaršu procentu likme pašlaik ir 15,59 procenti.